W jaki sposób dekorować dom w wybranym przez siebie stylu?

Ocena: 0.00/0

Jak urządzić dom czy mieszkanie, aby było przestrzenne, przejrzyste oraz przytulne? Warto zwrócić uwagę na styl, który nam się podoba i zgodnie z nim aranżować całe mieszkanie. Nie jest to łatwe zadanie, ale, jak już skończymy naszą pracę, to będzie cieszyło oko oraz da wspaniały komfort. Na co zwrócić szczególną uwagę? Na dodatki! Są one uzupełnieniem całego wnętrza i potrafią wzbogacić cały wystrój.

Jakie są popularne dodatki w stylu skandynawskim? 

Styl skandynawski, jak samo określenie mówi, ma wiele wspólnego z estetyką fińską, duńską, a także szwedzką. Jest bardzo modny ze względu na swoją uniwersalność oraz sporą dostępność przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Produkty w stylu skandynawskim da się nabyć dosłownie wszędzie – w sklepach online, na targach bądź nawet na strychu u babci. Urządzając dom w stylu skandynawskim, wskazane jest zainwestować w porządne oraz ciekawie prezentujące się lampy. Światło we wnętrzu tego typu odgrywa niesłychanie istotną rolę. Lampa jednakże nie powinna być ciężka, jak również wytworzona z naturalnych materiałów.

Następnym dodatkiem, który kapitalnie wpasowuje się w klimat skandynawski to ramki na zdjęcia w minimalistycznej formie. Można w nich umieścić nie tylko rodzinne zdjęcia, ale dodatkowo interesujące grafiki czy plakaty.

Jakie są popularne dodatki w stylu glamour?

Glamour to przede wszystkim blask i wytworność. Najczęściej ten styl kojarzy się z luksusem, skutkiem tego przy wyborze elementów ozdobnych wskazane jest postawić na dodatki charakteryzujące się wysoką jakością. Fundamentalnymi barwami w tym przypadku są biel oraz czerń, jednakże często oprócz tego dodaje się również jeszcze jeden wyraźniejszy akcent kolorystyczny. Jak uprzednio wspominaliśmy, w tym przypadku ważny jest przede wszystkim blask, w związku z tym powinniśmy postawić na wyraziste oświetlenie. Kapitalnym wyborem będą lampy w stylu glamour z jaskrawymi dodatkami oraz kryształkami, które kapitalnie podkreślają światło. Poza tym nie można zapominać o dużych lustrach w oryginalnych ramach, które nie tylko optycznie uwydatnią przestrzeń, ale dodatkowo wprowadzają do niej jeszcze więcej światła.

Jakie są popularne dodatki w stylu marynistycznym? 

Twoim marzeniem jest mieszkanie w stylu marynistycznym? Nic trudnego! Wszystko, co kojarzy się z morzem, jest dozwolone. Zabytkowe lampy rybackie, ściana w gwiazdki czy kotwice, a także zasłony, narzuta czy poduszki z motywami nadmorskimi. Na półce możesz postawić figurki mew, marynarzy lub statków. Na ścianie powiesić wiosła, a na stoliku nocnym postawić lampę rybacką. Kolory, które są fundamentem to biały, błękitny i granatowy. Jak widzisz, w łatwy sposób możesz urządzić własne mieszkanie!

Informacje:
Oceń Artykuł:

0Komentarze

Brak komentarzy